"Enter"a basıp içeriğe geçin

Öz Geçmiş

1985 Çorum doğumluyum;

1998-1999 ve 2003-2012 yılları arasında Kocaeli/Gebze’de yaşadım. 2017 Aralık ayı itibariyle yine Kocaeli Gebzedeyim.

İlk orta ve lise hayatımı Çorumda geçirdim. 2003 yılında iş hayatına atıldım ve açık öğretim fakültesi iktisat ve insan kaynakları bölümlerini başarılı şekilde okudum anladım özümsedim ancak mezun olmak istemedim. Çünkü; “tüm bu dersleri anlayabiliyorum ve başarılıyım ama istediğim diploma değil” diye düşündüm ve mezun olmadım. İdealist yaklaştım biraz.

Sonrasında Sabancı Holding, Tesco Kipa, Japon Tabocco, Mass gibi firmalarda kurumsal kültüre dair ne varsa öğrendim diyebilirim. Tabii alanımla alakalı. (Muhasebe, insan kaynakları ve idari işler)

Tüm hayat sürecimde sürekli kendimi geliştirmeye ve yeni birşeyler öğrenmeye adadım ve bu isteğim ilk gün ki gibi devam ediyor.

36 farklı eğitim programından sınavlı olarak başarılı ayrıldım ve belgelendirildim. Halen “Anlayarak hızlı okuma ve öğrenci koçluğu” yanı sıra “insan kaynaklarının verimli kullanılması ve idari işler de ezber bozma” konulu danışmanlıklar verebiliyorum.

Hayatı, doğayı, hayvanları ve insanları seviyorum. Sigara ve alkol hiç kullanmadım. Aktif araç kullanabiliyorum. Hobilerim arasında yeni birşeyler öğrenmek ve yeni insanlar ile tanışmak ilk sırada. Bisikletle seyahat etme hayalim var. Umarım yaparım.

İş başvuruları, seminerler, özel eğitimler ve tüm sorularınız için posta@serkanbeyaz.com 🙂

Sevgiyle ve ezber bozarak kalın…

#ezberbozan