• +5550002071
  • posta@serkanbeyaz.com

HİZMETLERİMİZ

img

Network Marketing ile Kazanç

Network Marketing Kazanç Sistemleri oldukça çeşitlidir. Dünya genelinde kullanılan sistemler Binary Sistem, Brea...

Detaylar  
img

Pasif Gelir Oluşturma

Pasif gelir, minimum çaba gerektiren, otomatik olarak kazanılan gelirdir. Bunun tam aksi olan aktif gelir i...

Detaylar  
img

EK Gelir Fırsatı Sunma

Ek gelir=yapabileceklerinizin toplamıdır. Ek gelir=zamanınızı likitideye çevirebilme gücünüzdür. Ek gelir&n...

Detaylar  
img

BİZ KİMİZ?

One More International, 2014 yılının Haziran ayında çalışmalarına resmen başlamıştır. Gelirinin %86'sını bayilerine geri dağıtan One More International, şu anda Dünya'nın en fazla kazandıran Network Marketing şirketi olma özelliğine sahiptir.
2014 yılında Global Başkanımız Sayın Mustafa Erdil ve Global 2. Başkanımız Sayın Sevcihan Erdil’in bireysel girişimleri ile hayata geçen One More International organizasyonu ilk tanıtım toplantısını 30 Ağustos 2014 yılında Samsun’da gerçekleştirmiştir. Bu fikrin ortaya çıkmasında toplamda 30 yılın üzerinde Network Marketing deneyimi ve kaliteyi müşterilerine sunmayı amaçlayan inovatif ürünlerin de büyük etkisi olmuştur.
Mevcutta medikal alanda müşterilerinin yaşam kalitelerini arttırmayı hedefleyen One More International organizasyonu gelinen süreçte 130.000 üzerinde bireysel dağıtımcı (distribütör) ve 3.500.000’in üzerinde ürünlerini kullanan müşteri portföyü ile birlikte şimdiye kadar önemli başarılara imza atmıştır.
Global Başkanımızın “Şirketimizin en büyük değeri her bir distribütörünü ve müşterisini bir aile üyesi olarak görmektir” şiarı tüm şirketin damarlarına işlemiş ve bu noktada yenilikçi bir anlayışında hüküm sürmesini sağlamıştır. Gelecek dönemde piyasaya sürülecek olan yeni ürün gamları ile birlikte sektördeki varlığını güçlendirmeyi hedefleyen One More International organizasyonu tüm dünyada adı geçen bir marka olma konusunda emin adımlarla ilerlemektedir.

ÜRÜNLERİMİZ

ETKİNLİKLERİMİZ

One More Distribütörü Olmak İster Misiniz ?

EKİP

Salih DEMİRCİ

Firma Adı / Ünvan

Sizinle çalışmak ve halen ekibinizle beraber olmak çok iyi bir kere daha ekip çalışmasının ne kadar güzel ve verimli olduğunu anladım

Enes KAYIKÇI

Firma Adı / Ünvan

Bu siteyi gördüğüm zaman aklımda sorular vardı ancak ekip çalışması ile çok iyi sonuçlar aldım

Yiğit GENÇ

Ekip

Sizle çalışmak çok iyi, bir ekip çalışmasın da olmak benim için çok güzel bir şey

Sinan TEKGÖZ

Ekip

Kendileri ile çalışmak,hayata karşı pozitif bakmanın temellerinden geçmektedir.Bu işte mükemmeller.

BLOG / DUYURU

MARKALARIMIZ