• +5550002071
  • posta@serkanbeyaz.com

OMEVİA BANT İLE TANIŞIN

Omevia , Omega 3 ve Koenzim Q10’in bir araya geldiği muhteşem bir takviye üründür. Omevia; Transdermal dalga teknolojisi ile günlük hayatta almamız gereken Omega 3 yağ asitlerini ve hücrelerimizi enerji ile dolduran Koenzim Q10 bileşiklerini cilt emilimi yoluyla bizlere sunan benzersiz bir üründür.
Omega 3, vücut için gerekli olan ama vücutta üretilemeyen ve mutlaka dışarıdan alınması gereken yağ asitleridir. Öncelikli olarak balık yağının Omega 3 yağ asitleriyle aynı olmadığı bilinmelidir. Balık yağı alırken EPA ve DHA oranı yüksek olan balık yağlarını tercih etmelisiniz anne sütü de doğal bir Omega 3 kaynağıdır.
Coq10 olarak da bilinen Koenzim Q10, hücrelerde enerji üretmeye yardımcı olan ve hücrelerin mitokondrilerinde saklanan bir bileşiktir. Mitokondri,vücutta enerji üretmekten sorumludur. Ayrıca hücreleri oksidatif hasardan ve hastalığa neden olan bakterilerden veya virüslerden korur.

Omevia bandı, omega 3 ve Koenzim Q10’in bir araya geldiği muhteşem bir takviye üründür. Omevia; Transdermal dalga teknolojisi ile günlük hayatta almamız gereken Omega 3 yağ asitlerini ve hücrelerimizi enerji ile dolduran Koenzim Q10 bileşiklerini cilt emilimi yoluyla bizlere sunan benzersiz bir üründür.
Araştırmalar CoQ10’un vücutta birkaç önemli rol oynadığını göstermiştir. Temel işlevlerden biri, hücrelerinizde enerji üretmeye yardımcı olmaktır. Diğer önemli rolü ise bir antioksidan olarak görev almak ve hücreleri oksidatif hasara karşı korumaktır. 
Omega3, yaşlanma etkilerine karşı güçlü bir savaşçıdır. Kalp ve damar dostu ve cilt yenileyici özelliği vardır. Koenzim Q10 ile Omega 3 bir araya geldiği zaman, vücudu doğal bir şekilde korur ve yaşlanm etkilerini en aza indirir.

Yorumlar (0)

Henüz onaylanmış yorum yok!
Yazıya ilk yorumu siz yazarak düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yazın