• +5550002071
  • posta@serkanbeyaz.com

OMEVIA

Ürün Fiyatı : 0 TL

Kategori:
Ürün Kodu:
  • #97

One More OMEVIA Omega 3, vücut için gerekli olan ama vücutta üretilemeyen ve mutlaka dışarıdan alınması gereken yağ asitleridir. Öncelikli olarak balık yağının Omega 3 yağ asitleriyle aynı olmadığı bilinmelidir. Balık yağı alırken EPA ve DHA oranı yüksek olan balık yağlarını tercih etmelisiniz anne sütü de doğal bir Omega 3 kaynağıdır.

COQ10

CoQ10 olarak da bilinen Koenzim Q10, hücrelerde enerji üretmeye yardımcı olan ve hücrelerin mitokondrilerinde saklanan bir bileşiktir. Mitokondri,vücutta enerji üretmekten sorumludur. Ayrıca hücreleri oksidatif hasardan ve hastalığa neden olan bakterilerden veya virüslerden korur.

One more omevia omega 3 ve koenzim Q10 sağlık bandı hakkında detaylı makale. One More Omevia Omega 3 nasıl kullanılır hakkında bilgiler paylaştık. Modern hayatın zorlu koşulları, insanların sağlıklarına üst seviyede dikkat etmeleri zorunluluğunu da beraberinde getirmektedir.Vücudun ve ruhun esenlik içinde bulunması haline genel anlamda sağlık diyoruz. Dünya Sağlık Örgütü ( WHO ) ise sağlığı ” sadece hastalık ve sakatlık durumunun olmayışı değil kişinin bedenen, ruhen ve sosyal yönden tam bir iyilik hali ” olarak tanımlamaktadır.

Bugün gelinen noktada bilinçli insan, hasta olmadan önce sağlığını koruması gerektiğinin farkında olan insan olarak kabul edilmektedir. İşte hem özel yaşantısında hem de iş yaşantısında başarı ve mutluluk kaliteli ve sağlıklı bir yaşam ile olanaklıdır.
Takviye Edici Gıda Ürünleri Nelerdir

Takviye Edici Gıda Ürünleri Nelerdir

Sağlığını önemseyen bilinçli modern insan artık takviye edici gıdalarla sağlığını korumaktadır. Bu tip ürünlerin özellikleri, günlük beslenme ihtiyacının karşılanmasının desteklenmesi amacıyla üretilen ve tüketicilere arz edilen ürünler oluşlarıdır. Kişilerin vücutlarında eksikliği tespit edilen vitaminlerin alınması buna bir örnektir.

Dip not açmak gerekir ise aşağıda ki başlıklar ile One more İnternational hakkında detaylı bilgiler alabilirsiniz.

İnsan metabolizmasının ihtiyaç duyduğu en önemli yağlardan olan omega 3 bir yağ asitidir. Kimyasal özelliği çoklu doymamış, birkaç çift bağa sahip özelliktedir. Vücudun sağlığını koruyabilmesi ve düzgün çalışabilmesi için omega 3 yağ asidi gereklidir. En bilinen versiyonu omega 3 asidinin balık yağı gibi takviyelerden alınmasıdır.

Esasında omega 3 asitleri bazı gıdalarda da mevcuttur. Ancak sürekli ve düzenli tüketilmesi gerekmektedir. Bu gıdalar balık yağı, keten tohumu gibi besinlerdir. Dikkat edilmesi gereken konu şudur ki; omega 3 yağ asitleri vücutta üretilmezler ve mutlaka dışarıdan alınmak zorundadırlar.Koenzim Q10 Nedir

Koenzim Q10 Nedir

Karmaşık kimyasal yapıya ve alt başlıklara sahip vücut için çok kıymetli bir maddedir. Esasında görevi kısaca; bir enzimin etkisini arttırmaktır, yani kimyasal reaksiyona aracılık etmek ve hızlandırmak için bir katalizör biçiminde fonksiyonu vardır.

Yorumlar (0)

Henüz onaylanmış yorum yok!
Yazıya ilk yorumu siz yazarak düşüncelerinizi diğer kullanıcılarla paylaşabilirsiniz.

Yorum Yazın